czwartek, 21 czerwca 2018

Testowanie zestawu "CUTE ANIMALS"

W zeszłym miesiącu dostałyśmy się z Julką do grona osób testujących zestawy "Cute Animals" od Canpol Babies. Paczka dotarła szybko, a my natychmiast wzięłyśmy się za testowanie.

W skład naszego zestawu wchodzą: duży talerz, miseczka, kubek, kubek treningowy, oraz łyżeczka z widelcem.Wszystkie produkty są starannie wykonane, mają ładne kolory i obrazki, a przy tym są użyteczne. Jula jako mały głodomorek lubi jeśc, więc potrzebuję porządną zastawę stołową :)
Widelec i łyżka pomagają codziennie przy nauce jedzenia sztućcami, którą moja córka powoli opanowuje. Widelczyk ma kształt bardzo to ułatwiający, trochę podobny do łyżeczki, ale jednak można nim nabijać produkty.
Talerz zagościł na stoliku na dobre. Jula od jakiegos czasu nie je już bezpośrednio z tacki, początkowo korzystaliśmy głownie z mat sylikonowych (talerze kończyły na ziemi), jednak jest już na tyle duża, że potrafi ładnie jeść z talerzyka, nie zmieniając przy tym jego lokalizacji.

Miseczka przydała się przy zupce, jednak córka nie jest ich fanką, więc najczęściej goszczą w niej przekąski i owoce.

Kubeczek pomaga przy nauce picia jak dorosły, jednak dla Juli to wciąz sztuka niezgłebiona, hahaha. 

Niestety, mój telefon zwariował i nie mogę robić żadnych zdjęć, a z braku sprzętu odpowiedniego, galeria w tym poście będzie bardzo skromna. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, a zestaw serdecznie polecamy. Każdego dnia umila nam wspólne spożywanie posiłków.

1 komentarz :

  1. kiedyś też od nich coś dostałam było super :D jakościowo :D

    OdpowiedzUsuń

Recent Posts

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.