wtorek, 24 kwietnia 2018

Blogosfera Canpol Babies

Miesiąc temu znowu się zagapiłyśmy, ale teraz nadrabiamy i zgłaszamy się do kolejnej edycji Blogosfery Canpol Babies. Tym razem mam nadzieję, że uda nam się dostać do grona testerek, ponieważ zestaw idealnie nadałby się dla mojego, małego głodomorka, a jeśli nie, to może chociaż uda się zorganizować dla was kolejny konkurs :) Ale trzymajcie kciucki, żebyśmy w końcu zakwalifikowały się do testów. Julka zna produkty Canpola od urodzenia, a akurat teraz przy jedzeniu używamy coraz więcej naczyń i sztućców, aby córka się z nimi zapoznawała, więc zestaw z tego miesiąca były idealny do dalszej nauki :)

A co można zdobyć w tym miesiącu? 30 zestawów "CUTE ANIMALS" w skład którego wchodzą: sztućce, miseczka, talerzyk, kubeczek i butelka . 10 zestawów trafi do blogerek, które będą mogły je przetestować, a 20 będzie do zdobycia w konkursach. Będą odbywać się na 10 blogach, a w każdym do zdobycia będą aż DWA zestawy!


Was również zachęcam do zgłoszenia się na stronie >Canpola<. 10 osób zostanie wytypowanych do testowania, a jeśli się nie uda, to nic straconego. Zawsze możecie próbować biorąc udział w konkursach. Na zgłoszenie się jest czas do końca bieżącego miesiąca, tj. 30.04.2018 i należy to zrobić >TUTAJ<

Jeszcze raz zachęcam i życzę wszystkim powodzenia :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Recent Posts

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.